Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa   04:54 SKM97406
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 04:56 04:57  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 04:58 04:59  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:00 05:01  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:03 05:04  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:06 05:07  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:08 05:09  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:11 05:12  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:14 05:14  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Sopot 05:20 05:21  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:22 05:23  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:24 05:25  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:26 05:27  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:29 05:29  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:31 05:32  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:33 05:35  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:37 05:37  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:39 05:39  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:42 05:43  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 05:45    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się