Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście     08:04   SKM95419
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 08:06   08:07    
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 08:09   08:09    
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 08:11   08:11    
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 08:13   08:14    
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 08:16   08:16    
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 08:19   08:19    
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 08:21   08:21    
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:23   08:23    
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 08:25   08:25    
zwiń rozwiń Sopot 08:27   08:28    
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 08:30   08:30    
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 08:33   08:33    
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 08:35   08:36    
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:38   08:39    
zwiń rozwiń Gdynia Główna 08:41   08:42    
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 08:43   08:44    
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 08:47   08:47    
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 08:49   08:49    
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 08:51   08:52    
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 08:53        

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ