Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Brussels Airport - Zaventem   12:31 IC 3733
zwiń rozwiń Bruxelles-Nord 12:41 12:43  
zwiń rozwiń Bruxelles-Central 12:46 12:47  
zwiń rozwiń Bruxelles Midi 12:51 12:53  
zwiń rozwiń Braine-le-Comte 13:15 13:17  
zwiń rozwiń Soignies 13:22 13:23  
zwiń rozwiń Jurbise 13:31 13:32  
zwiń rozwiń Mons 13:42    

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się