Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Radom   03:02 KM 21610 R8
zwiń rozwiń Lesiów 03:14 03:15  
zwiń rozwiń Bartodzieje 03:21 03:21  
zwiń rozwiń Wola Bierwiecka 03:24 03:25  
zwiń rozwiń Kruszyna 03:29 03:29  
zwiń rozwiń Dobieszyn 03:36 03:37  
zwiń rozwiń Strzyżyna 03:45 03:45  
zwiń rozwiń Grabów nad Pilicą 03:51 03:52  
zwiń rozwiń Warka 03:59 04:00  
zwiń rozwiń Gośniewice 04:04 04:04  
zwiń rozwiń Michalczew 04:08 04:09  
zwiń rozwiń Krężel 04:13 04:13  
zwiń rozwiń Chynów 04:17 04:18  
zwiń rozwiń Sułkowice 04:21 04:22  
zwiń rozwiń Czachówek Południowy 04:25 04:26  
zwiń rozwiń Czachówek Górny 04:28 04:28  
zwiń rozwiń Ustanówek 04:31 04:32  
zwiń rozwiń Zalesie Górne 04:35 04:35  
zwiń rozwiń Piaseczno 04:39 04:40  
zwiń rozwiń Nowa Iwiczna 04:43 04:44  
zwiń rozwiń Warszawa Jeziorki 04:46 04:46  
zwiń rozwiń Warszawa Dawidy 04:49 04:49  
zwiń rozwiń Warszawa Okęcie 04:53 04:54  
zwiń rozwiń Warszawa Służewiec 04:56 04:57  
zwiń rozwiń Warszawa Żwirki i Wigury 04:59 04:59  
zwiń rozwiń Warszawa Rakowiec 05:01 05:01  
zwiń rozwiń Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 05:04 05:04  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 05:09 05:10  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 05:13 05:14  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 05:15 05:17  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 05:19 05:20  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 05:22 05:22  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 05:24 05:25  
zwiń rozwiń Warszawa Rembertów 05:31 05:32  
zwiń rozwiń Warszawa Wesoła 05:36 05:36  
zwiń rozwiń Warszawa Wola Grzybowska 05:38 05:39  
zwiń rozwiń Sulejówek 05:41 05:41  
zwiń rozwiń Sulejówek Miłosna 05:43 05:44  
zwiń rozwiń Halinów 05:47 05:47  
zwiń rozwiń Cisie 05:50 05:50  
zwiń rozwiń Dębe Wielkie 05:53 05:53  
zwiń rozwiń Nowe Dębe Wielkie 05:55 05:55  
zwiń rozwiń Wrzosów 05:58 05:58  
zwiń rozwiń Mińsk Mazowiecki 06:02    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się