Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Kielce   14:58 R 20326 I/4
zwiń rozwiń Kielce Piaski 15:00 15:00   II/2
zwiń rozwiń Kostomłoty 15:05 15:05   II/2
zwiń rozwiń Tumlin 15:10 15:11   II/2
zwiń rozwiń Zagnańsk 15:15 15:16   II/2
zwiń rozwiń Łączna 15:24 15:25   I/2
zwiń rozwiń Berezów 15:29 15:30   II/2
zwiń rozwiń Suchedniów 15:32 15:33   II/2
zwiń rozwiń Suchedniów Północny 15:35 15:36   II/2
zwiń rozwiń Skarżysko Zachodnie 15:39 15:40   II/2
zwiń rozwiń Skarżysko-Kamienna 15:43     III/8

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się