Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Białystok   10:22 R 15801 I/4
zwiń rozwiń Białystok Starosielce 10:26 10:27   I/1
zwiń rozwiń Białystok Bacieczki 10:30 10:30   II/1
zwiń rozwiń Fasty 10:34 10:35   I/1
zwiń rozwiń Dobrzyniewo Duże 10:37 10:38   II/1
zwiń rozwiń Borsukówka 10:42 10:43   I/1
zwiń rozwiń Knyszyn 10:48 10:49   II/1
zwiń rozwiń Zastocze 10:52 10:53   I/1
zwiń rozwiń Czechowizna 10:57 10:58   I/1
zwiń rozwiń Mońki 11:03 11:03   II/1
zwiń rozwiń Goniądz 11:10 11:10   I/1
zwiń rozwiń Osowiec 11:14 11:15   II/1
zwiń rozwiń Podlasek 11:24 11:25   I/2
zwiń rozwiń Ruda 11:28 11:28   I/1
zwiń rozwiń Grajewo 11:34 11:35   II/1
zwiń rozwiń Prostki 11:39 11:40   I/1
zwiń rozwiń Lipińskie Małe 11:44 11:44   II/1
zwiń rozwiń Ełk Szyba Wschód 11:50 11:50   I/1
zwiń rozwiń Ełk 11:54     III/7

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się