Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Maglio di Colla, Paese   08:31 Bus 448
zwiń rozwiń Bogno, Magnan 08:31 08:31  
zwiń rozwiń Bogno, Ponte del Morel 08:32 08:32  
zwiń rozwiń Certara, Cardaiolo 08:33 08:33  
zwiń rozwiń Certara, Paese 08:36 08:36  
zwiń rozwiń Certara, Cardaiolo 08:39 08:39  
zwiń rozwiń Bogno, Ponte del Morel 08:41 08:41  
zwiń rozwiń Bogno, Paese 08:42 08:42  
zwiń rozwiń Bogno, Cappella di Bogno 08:43 08:43  
zwiń rozwiń Cozzo(CH), Paese 08:45 08:45  
zwiń rozwiń Colla, Chiesa di Colla 08:46 08:46  
zwiń rozwiń Colla, Paese 08:50 08:50  
zwiń rozwiń Signora, Crana 08:52 08:52  
zwiń rozwiń Signora, Paese 08:53 08:53  
zwiń rozwiń Scareglia, Paese 08:55 08:55  
zwiń rozwiń Insone, Bivio per Insone 08:57 08:57  
zwiń rozwiń Insone, Stella 08:58 08:58  
zwiń rozwiń Insone, Paese 09:00 09:00  
zwiń rozwiń Insone, Stella 09:02 09:02  
zwiń rozwiń Insone, Bivio per Insone 09:03 09:03  
zwiń rozwiń Insone, ai Corte 09:03 09:03  
zwiń rozwiń Corticiasca, Vecchia 09:04 09:04  
zwiń rozwiń Corticiasca, Paese 09:05 09:05  
zwiń rozwiń Corticiasca, Puffino 09:06 09:06  
zwiń rozwiń Bidogno, Ai Mulini 09:07 09:07  
zwiń rozwiń Bidogno, Ventiga 09:08 09:08  
zwiń rozwiń Bidogno, Bivio per Somazzo 09:10 09:10  
zwiń rozwiń Bidogno, Paese 09:11 09:11  
zwiń rozwiń Bidogno, Bivio per Lupo 09:12 09:12  
zwiń rozwiń Roveredo TI, Treggia 09:13 09:13  
zwiń rozwiń Roveredo TI, Paese 09:14 09:14  
zwiń rozwiń Roveredo TI, Miera 09:15 09:15  
zwiń rozwiń Lopagno, Ronchetto 09:17 09:17  
zwiń rozwiń Lopagno, Paese 09:19 09:19  
zwiń rozwiń Tesserete, Campestro 09:21 09:21  
zwiń rozwiń Tesserete, Ricovero 09:22 09:22  
zwiń rozwiń Tesserete, Stazione 09:26    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ