Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Beringen, Belvedere   06:05 Bus 28
zwiń rozwiń Beringen, Oberstieg 06:05 06:05  
zwiń rozwiń Beringen, Eggeweg 06:06 06:06  
zwiń rozwiń Beringen, Bifang 06:07 06:07  
zwiń rozwiń Beringen, Oberdorf 06:09 06:09  
zwiń rozwiń Beringen, Brandplatz 06:10 06:10  
zwiń rozwiń Beringen, Sonne 06:11 06:11  
zwiń rozwiń Beringen, Bahnhof 06:12 06:13  
zwiń rozwiń Beringen, Rauhergete 06:13 06:13  
zwiń rozwiń Guntmadingen, Dorf 06:16    

Dalsze informacje:

  • ograniczona liczba biletów
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Minibus#

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ