Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   05:12 SKM95403
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:14 05:15  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:19 05:19  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:21 05:22  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:24 05:24  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:27 05:27  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:29 05:29  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:31 05:31  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:33 05:33  
zwiń rozwiń Sopot 05:35 05:36  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:38 05:38  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:41 05:41  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:43 05:44  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:46 05:47  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:49 05:50  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:51 05:52  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:55 05:55  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:57 05:57  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:59 06:00  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 06:01    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się