Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Lublin   23:00 R 22325 II/53
zwiń rozwiń Lublin Północny 23:03 23:04   III/1
zwiń rozwiń Świdnik Miasto 23:11 23:12   I/1
zwiń rozwiń Świdnik Wschodni 23:14 23:14   I/1
zwiń rozwiń Minkowice 23:18 23:18   II/1
zwiń rozwiń Podzamcze 23:21 23:21   I/1
zwiń rozwiń Dominów 23:25 23:26   I/1
zwiń rozwiń Jaszczów 23:30 23:30   I/1
zwiń rozwiń Biskupice Lubelskie 23:35 23:35   I/1
zwiń rozwiń Trawniki 23:39 23:40   II/1
zwiń rozwiń Wólka Kańska 23:44 23:45   I/1
zwiń rozwiń Kanie 23:48 23:48   I/1
zwiń rozwiń Zalesie Krasieńskie 23:52 23:53   I/1
zwiń rozwiń Rejowiec 23:57 23:58   II/1
zwiń rozwiń Zawadówka 00:05 00:05   I/1
zwiń rozwiń Chełm Miasto 00:11 00:11   I/1
zwiń rozwiń Chełm 00:14     II/1

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się