Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Glovelier   19:43 R 280
zwiń rozwiń Combe-Tabeillon 19:52 19:52  
zwiń rozwiń Bollement 20:01 20:01  
zwiń rozwiń La Combe 20:03 20:03  
zwiń rozwiń Pre-Petitjean 20:08 20:08  
zwiń rozwiń Le Bemont 20:11 20:11  
zwiń rozwiń Saignelegier 20:16 20:20  
zwiń rozwiń Muriaux 20:21 20:21  
zwiń rozwiń Les Emibois 20:23 20:23  
zwiń rozwiń Le Noirmont 20:27 20:27  
zwiń rozwiń Le Creux-des-Biches 20:30 20:30  
zwiń rozwiń Le Boechet 20:31 20:31  
zwiń rozwiń Les Bois 20:34 20:34  
zwiń rozwiń La Large-Journee 20:35 20:35  
zwiń rozwiń La Chaux-d'Abel 20:37 20:37  
zwiń rozwiń La Ferriere 20:39 20:39  
zwiń rozwiń La Cibourg 20:42 20:42  
zwiń rozwiń La Chaux-de-Fonds-Est 20:48 20:48  
zwiń rozwiń La Chaux-de-Fonds 20:56    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • przystanek na żądanie (Bollement --> Bollement)
  • przystanek na żądanie (La Combe --> La Combe)
  • przystanek na żądanie (Pre-Petitjean --> Pre-Petitjean)
  • przystanek na żądanie (Le Bemont --> Le Bemont)
  • przystanek na żądanie (Muriaux --> Muriaux)
  • przystanek na żądanie (Les Emibois --> Les Emibois)
  • przystanek na żądanie (Le Creux-des-Biches --> Le Creux-des-Biches)
  • przystanek na żądanie (Le Boechet --> Le Boechet)
  • przystanek na żądanie (Les Bois --> Les Bois)
  • przystanek na żądanie (La Large-Journee --> La Large-Journee)
  • przystanek na żądanie (La Chaux-d'Abel --> La Chaux-d'Abel)
  • przystanek na żądanie (La Ferriere --> La Ferriere)
  • przystanek na żądanie (La Cibourg --> La Cibourg)
  • przystanek na żądanie (La Chaux-de-Fonds-Est --> La Chaux-de-Fonds-Est)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ