Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Obersaxen, Friggahüs   14:35 Bus 451
zwiń rozwiń Obersaxen,Tschappina 14:36 14:36  
zwiń rozwiń Obersaxen, Tschappinahüs 14:37 14:37  
zwiń rozwiń Obersaxen,Grosstobel 14:38 14:38  
zwiń rozwiń Obersaxen, St. Josef 14:39 14:39  
zwiń rozwiń Obersaxen, Giraniga 14:40 14:40  
zwiń rozwiń Obersaxen, Tusen Abzw. 14:41 14:41  
zwiń rozwiń Obersaxen, Tobel 14:42 14:42  
zwiń rozwiń Obersaxen Meierhof, Post 14:43 14:44  
zwiń rozwiń Obersaxen, Chummenbüel 14:46 14:46  
zwiń rozwiń Obersaxen Affeier, Dorf 14:48 14:48  
zwiń rozwiń Obersaxen, Egga 14:49 14:49  
zwiń rozwiń Obersaxen, Cavrida 14:51 14:51  
zwiń rozwiń Surcuolm, posta 14:54 14:54  
zwiń rozwiń Obersaxen, Cavrida 14:57 14:57  
zwiń rozwiń Valata (Obersaxen) 14:57 14:57  
zwiń rozwiń Flond, Platta Lada 14:58 14:58  
zwiń rozwiń Flond, vitg 15:00 15:00  
zwiń rozwiń Lieptgas 15:04 15:04  
zwiń rozwiń Ilanz, Sogn Martin 15:07 15:07  
zwiń rozwiń Ilanz, Obertor 15:09 15:09  
zwiń rozwiń Ilanz, Plazza Cumin 15:11    
zwiń rozwiń Ilanz, Bahnhof/Post 15:15    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ