Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Aigle   09:32 R 28
zwiń rozwiń Aigle-Hopital 09:33 09:33  
zwiń rozwiń St-Triphon-Village 09:35 09:35  
zwiń rozwiń Ollon 09:38 09:38  
zwiń rozwiń Les Arnoux 09:39 09:39  
zwiń rozwiń Villy 09:41 09:41  
zwiń rozwiń St-Triphon-Gare 09:43 09:43  
zwiń rozwiń Pont du Rhone 09:44 09:44  
zwiń rozwiń Corbier 09:46 09:46  
zwiń rozwiń Collombey-Muraz 09:48 09:48  
zwiń rozwiń Monthey-En Place 09:50 09:50  
zwiń rozwiń Monthey-Ville 09:52 10:00  
zwiń rozwiń Monthey-En Place 10:02 10:02  
zwiń rozwiń Monthey-Hôpital 10:06 10:06  
zwiń rozwiń Chemex 10:10 10:10  
zwiń rozwiń Croix-du-Nant 10:12 10:12  
zwiń rozwiń Les Neys 10:13 10:13  
zwiń rozwiń Route de Morgins 10:14 10:14  
zwiń rozwiń Troistorrents 10:15 10:15  
zwiń rozwiń Pont de Fayot 10:17 10:17  
zwiń rozwiń Fayot 10:19 10:19  
zwiń rozwiń Val-d'Illiez 10:23 10:23  
zwiń rozwiń En Charnet 10:25 10:25  
zwiń rozwiń La Cour 10:26 10:26  
zwiń rozwiń Champery-Village 10:31 10:31  
zwiń rozwiń Champery 10:33    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • przystanek na żądanie (Aigle-Hopital --> Aigle-Hopital)
  • przystanek na żądanie (St-Triphon-Village --> St-Triphon-Village)
  • przystanek na żądanie (Les Arnoux --> Les Arnoux)
  • przystanek na żądanie (Villy --> Villy)
  • przystanek na żądanie (St-Triphon-Gare --> St-Triphon-Gare)
  • przystanek na żądanie (Pont du Rhone --> Pont du Rhone)
  • przystanek na żądanie (Corbier --> Corbier)
  • przystanek na żądanie (Monthey-Hôpital --> Monthey-Hôpital)
  • przystanek na żądanie (Chemex --> Chemex)
  • przystanek na żądanie (Croix-du-Nant --> Croix-du-Nant)
  • przystanek na żądanie (Les Neys --> Les Neys)
  • przystanek na żądanie (Route de Morgins --> Route de Morgins)
  • przystanek na żądanie (Pont de Fayot --> Pont de Fayot)
  • przystanek na żądanie (Fayot --> Fayot)
  • przystanek na żądanie (En Charnet --> En Charnet)
  • przystanek na żądanie (La Cour --> La Cour)
  • przystanek na żądanie (Champery-Village --> Champery-Village)
  • tylko 2 kl.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ