Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Dortmund Hbf   12:37 ICE 519
zwiń rozwiń Bochum Hbf 12:47 12:48  
zwiń rozwiń Essen Hbf 12:58 13:00  
zwiń rozwiń Duisburg Hbf 13:11 13:13  
zwiń rozwiń Düsseldorf Hbf 13:25 13:27  
zwiń rozwiń Köln Hbf 13:49 13:55  
zwiń rozwiń Siegburg/Bonn 14:08 14:09  
zwiń rozwiń Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 14:49 14:52  
zwiń rozwiń Mannheim Hbf 15:23 15:31  
zwiń rozwiń Stuttgart Hbf 16:08 16:14  
zwiń rozwiń Ulm Hbf 17:17 17:19  
zwiń rozwiń Augsburg Hbf 17:59 18:01  
zwiń rozwiń München-Pasing 18:22    
zwiń rozwiń München Hbf 18:29    

Dalsze informacje:

  • prawdopodobna duża frekwencja (Köln Hbf --> Frankfurt(M) Flughafen Fernbf)
  • restauracja pokładowa

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ