Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Lublin   16:55 R 22405 KANCLERZ Ib/54
zwiń rozwiń Lublin Płn. 16:58 16:59    
zwiń rozwiń Świdnik Miasto 17:05 17:06   I/1
zwiń rozwiń Świdnik Wsch. 17:08 17:08    
zwiń rozwiń Minkowice 17:11 17:12    
zwiń rozwiń Podzamcze 17:14 17:14    
zwiń rozwiń Dominów 17:18 17:18    
zwiń rozwiń Jaszczów 17:22 17:23    
zwiń rozwiń Biskupice Lubelskie 17:27 17:27    
zwiń rozwiń Trawniki 17:31 17:31    
zwiń rozwiń Wólka Kańska 17:35 17:36    
zwiń rozwiń Kanie 17:38 17:39    
zwiń rozwiń Zalesie Krasieńskie 17:42 17:43    
zwiń rozwiń Rejowiec 17:47 17:53   II/1
zwiń rozwiń Zagrody Kościół 17:59 18:00    
zwiń rozwiń Żulin 18:03 18:03    
zwiń rozwiń Krasnystaw Fabryczny 18:07 18:08    
zwiń rozwiń Krasnystaw Miasto 18:14 18:15    
zwiń rozwiń Izbica 18:27 18:28    
zwiń rozwiń Tarzymiechy 18:34 18:34    
zwiń rozwiń Ruskie Piaski 18:40 18:41    
zwiń rozwiń Złojec 18:44 18:45    
zwiń rozwiń Zawada 18:51 18:57    
zwiń rozwiń Mokre 19:04 19:05    
zwiń rozwiń Zamość 19:08 19:08    
zwiń rozwiń Zamość Starówka 19:11 19:11    
zwiń rozwiń Zamość Wschód 19:14      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • dostęp dla wózków inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się