Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Capolago, Stazione   17:01 Bus 531
zwiń rozwiń Capolago, Posta 17:01 17:01  
zwiń rozwiń Riva S. Vitale, Scuola Media 17:02 17:02  
zwiń rozwiń Riva S. Vitale, Battistero 17:03 17:03  
zwiń rozwiń Riva S. Vitale, Cimitero 17:04 17:04  
zwiń rozwiń Riva S. Vitale, Valserrata 17:05 17:05  
zwiń rozwiń Mendrisio, Tre Antenne 17:06 17:06  
zwiń rozwiń Mendrisio, Vignöö 17:07 17:07  
zwiń rozwiń Mendrisio,Vignalunga 17:07 17:07  
zwiń rozwiń Mendrisio, Cimitero 17:08 17:08  
zwiń rozwiń Mendrisio, S. Giovanni 17:09 17:09  
zwiń rozwiń Mendrisio, Autosilo 17:10 17:10  
zwiń rozwiń Mendrisio, Macello 17:11 17:11  
zwiń rozwiń Mendrisio, Stazione 17:12 17:12  
zwiń rozwiń Mendrisio, Via Motta 17:13 17:13  
zwiń rozwiń Mendrisio, Casa Anziani 17:14 17:14  
zwiń rozwiń Mendrisio, Ospedale B. Vergine 17:15 17:15  
zwiń rozwiń Mendrisio, Banchette 17:16 17:16  
zwiń rozwiń Mendrisio, Centro Studi 2 17:17 17:17  
zwiń rozwiń Mendrisio, OSC 17:23    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ