Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Lębork   04:45 SKM97802 L3
zwiń rozwiń Lębork Mosty 04:48 04:48  
zwiń rozwiń Godętowo 04:53 04:53  
zwiń rozwiń Bożepole Wielkie 04:59 05:05  
zwiń rozwiń Strzebielino Morskie 05:08 05:09  
zwiń rozwiń Luzino 05:12 05:13  
zwiń rozwiń Gościcino Wejherowskie 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Wejherowo 05:21 05:22  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 05:24 05:24  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 05:26 05:26  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 05:29 05:30  
zwiń rozwiń Reda 05:33 05:33  
zwiń rozwiń Rumia 05:37 05:41  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 05:43 05:43  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 05:47 05:47  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:49 05:50  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:51 05:52  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:53 05:54  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:56 05:57  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:59 06:00  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:01 06:02  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 06:04 06:05  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 06:07 06:07  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 06:10 06:10  
zwiń rozwiń Sopot 06:13 06:14  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 06:15 06:16  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:17 06:18  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 06:19 06:20  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 06:22 06:22  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 06:24 06:25  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 06:26 06:28  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 06:30 06:30  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 06:32 06:32  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 06:35 06:36  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 06:38    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się