Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście     09:42   SKM95427
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 09:44   09:45    
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 09:47   09:47    
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 09:49   09:49    
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 09:51   09:52    
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 09:54   09:54    
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 09:57   09:57    
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 09:59   09:59    
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:01   10:01    
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 10:03   10:03    
zwiń rozwiń Sopot 10:05   10:06    
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 10:08   10:08    
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 10:11   10:11    
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 10:13   10:14    
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 10:16   10:17    
zwiń rozwiń Gdynia Główna 10:19   10:20    
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 10:21   10:22    
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 10:25   10:25    
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 10:27   10:27    
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 10:29        

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ