Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa   05:40 SKM97410
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:42 05:43  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:44 05:45  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:46 05:47  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:49 05:50  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:52 05:53  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:54 05:55  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:57 05:58  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 06:00 06:00  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 06:03 06:03  
zwiń rozwiń Sopot 06:06 06:07  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 06:08 06:09  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:10 06:11  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 06:12 06:13  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 06:15 06:15  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 06:17 06:18  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 06:19 06:21  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 06:23 06:23  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 06:25 06:25  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 06:28 06:29  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 06:31    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się