Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Modlin   04:28 KM 98610  
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 04:31 04:32    
zwiń rozwiń Chotomów 04:39 04:39    
zwiń rozwiń Legionowo Przystanek 04:41 04:42    
zwiń rozwiń Legionowo 04:44 04:45    
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 04:50 04:50    
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 04:54 04:55    
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 05:03 05:04    
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 05:10 05:18   IV/8
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 05:22 05:23    
zwiń rozwiń Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 05:27 05:27    
zwiń rozwiń Warszawa Rakowiec 05:29 05:30    
zwiń rozwiń Warszawa Żwirki i Wigury 05:31 05:32    
zwiń rozwiń Warszawa Służewiec 05:33 05:34    
zwiń rozwiń Warszawa Lotnisko Chopina 05:37      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Połączenie z lotniskiem
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się