Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wejherowo   05:10 SKM97710
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 05:12 05:12  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 05:14 05:14  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Reda 05:20 05:21  
zwiń rozwiń Rumia 05:25 05:26  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 05:28 05:28  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 05:32 05:32  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:34 05:35  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:36 05:37  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:38 05:39  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:41 05:42  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:44 05:45  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:46 05:47  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:49 05:50  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:52 05:52  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:55 05:55  
zwiń rozwiń Sopot 05:58 05:59  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 06:00 06:01  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:02 06:03  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 06:04 06:05  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 06:07 06:07  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 06:09 06:10  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 06:11 06:13  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 06:15 06:15  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 06:17 06:17  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 06:20 06:21  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 06:23    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się