Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   05:57 SKM95801 L3
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:59 06:00  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 06:02 06:02  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 06:04 06:04  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 06:06 06:07  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 06:09 06:09  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 06:12 06:12  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 06:14 06:14  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:16 06:16  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 06:18 06:18  
zwiń rozwiń Sopot 06:20 06:20  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 06:22 06:23  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 06:25 06:25  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 06:28 06:28  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:30 06:30  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 06:33 06:34  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 06:35 06:35  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 06:38 06:39  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 06:40 06:41  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 06:42 06:43  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 06:44 06:45  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 06:49 06:49  
zwiń rozwiń Rumia 06:51 06:52  
zwiń rozwiń Reda 06:56 06:56  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 06:59 06:59  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 07:02 07:03  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 07:05 07:05  
zwiń rozwiń Wejherowo 07:08 07:10  
zwiń rozwiń Gościcino Wejherowskie 07:14 07:14  
zwiń rozwiń Luzino 07:19 07:20  
zwiń rozwiń Strzebielino Morskie 07:24 07:24  
zwiń rozwiń Bożepole Wielkie 07:28 07:28  
zwiń rozwiń Godętowo 07:33 07:34  
zwiń rozwiń Lębork Mosty 07:38 07:39  
zwiń rozwiń Lębork 07:43    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się