Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   05:37 SKM95713
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:39 05:40  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:42 05:42  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:44 05:44  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:46 05:47  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:49 05:49  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:51 05:51  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:53 05:54  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:55 05:55  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:57 05:57  
zwiń rozwiń Sopot 05:59 06:00  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 06:02 06:02  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 06:05 06:05  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 06:07 06:08  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:10 06:10  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 06:12 06:13  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 06:14 06:15  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 06:17 06:18  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 06:19 06:20  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 06:22 06:23  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 06:25 06:25  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 06:29 06:29  
zwiń rozwiń Rumia 06:31 06:32  
zwiń rozwiń Reda 06:35 06:36  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 06:38 06:38  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 06:41 06:41  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 06:43 06:44  
zwiń rozwiń Wejherowo 06:46    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się