Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Winterthur, Museumstrasse/HB   16:04 Bus 676
zwiń rozwiń Winterthur, Spital 16:08 16:08  
zwiń rozwiń Winterthur, Schützenhaus 16:12 16:12  
zwiń rozwiń Oberohringen, Friedenstrasse 16:15 16:15  
zwiń rozwiń Unterohringen, Wisental 16:17 16:17  
zwiń rozwiń Hettlingen, Dorf 16:19 16:19  
zwiń rozwiń Hettlingen, Föhrenstrasse 16:20 16:20  
zwiń rozwiń Rutschwil 16:23 16:23  
zwiń rozwiń Dägerlen, Berg 16:25 16:25  
zwiń rozwiń Dägerlen, Oberwil 16:27 16:27  
zwiń rozwiń Dägerlen, Lindenhof 16:28 16:28  
zwiń rozwiń Henggart, Bahnhof 16:32    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • pojazd niskopodłogowy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ