Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa   05:13 SKM97408
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:15 05:16  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:17 05:18  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:19 05:20  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:22 05:23  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:25 05:26  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:27 05:28  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:30 05:31  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:33 05:33  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:36 05:36  
zwiń rozwiń Sopot 05:39 05:40  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:41 05:42  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:43 05:44  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:45 05:46  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:48 05:48  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:50 05:51  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:52 05:54  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:56 05:56  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:58 05:58  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 06:01 06:02  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 06:04    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się