Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   05:11 KM 98655  
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 05:15 05:16   I/7
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 05:22 05:23    
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 05:30 05:31    
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 05:34 05:35    
zwiń rozwiń Legionowo 05:40 05:41    
zwiń rozwiń Legionowo Przystanek 05:43 05:43    
zwiń rozwiń Chotomów 05:45 05:46    
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 05:52 05:52    
zwiń rozwiń Modlin 05:56      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Połączenie z lotniskiem
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się