Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   05:27 SKM95711
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:29 05:30  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:32 05:32  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:34 05:34  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:36 05:37  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:39 05:39  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:41 05:42  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:43 05:44  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:45 05:46  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:47 05:48  
zwiń rozwiń Sopot 05:49 05:50  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:52 05:53  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:55 05:56  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:58 05:58  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:00 06:01  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 06:03 06:03  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 06:05 06:05  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 06:08 06:08  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 06:10 06:10  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 06:12 06:12  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 06:14 06:14  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 06:18 06:18  
zwiń rozwiń Rumia 06:20 06:21  
zwiń rozwiń Reda 06:25 06:25  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 06:28 06:29  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 06:31 06:32  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 06:34 06:34  
zwiń rozwiń Wejherowo 06:37    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się