Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Bulle, gare   02:15 Bus N21
zwiń rozwiń Bulle, Moncalia 02:16 02:16  
zwiń rozwiń Bulle, Chateau-d'en-Bas 02:18 02:18  
zwiń rozwiń Bulle, Pierre-Alex 02:18 02:18  
zwiń rozwiń Bulle, Pre-Vert 02:19 02:19  
zwiń rozwiń Bulle, Stade 02:20 02:20  
zwiń rozwiń Bulle, Verdel 02:21 02:21  
zwiń rozwiń Bulle, Etang 02:21 02:21  
zwiń rozwiń Riaz, Champy 02:22 02:22  
zwiń rozwiń Riaz, poste 02:23 02:23  
zwiń rozwiń Echarlens, poste 02:26 02:26  
zwiń rozwiń Echarlens, En Champotey 02:27 02:27  
zwiń rozwiń Corbieres, Pont de Corbieres 02:28 02:28  
zwiń rozwiń Corbieres, poste 02:29 02:29  
zwiń rozwiń Corbieres, le Vanel 02:30 02:30  
zwiń rozwiń Hauteville, Les Fourches 02:31 02:31  
zwiń rozwiń Hauteville, poste 02:33 02:33  
zwiń rozwiń Hauteville, Le Ruz 02:34 02:34  
zwiń rozwiń La Roche FR,Villaret 02:36 02:36  
zwiń rozwiń La Roche FR, Le Stoutz 02:37 02:37  
zwiń rozwiń La Roche FR, poste 02:39 02:39  
zwiń rozwiń La Roche FR,Le Zible 02:40 02:40  
zwiń rozwiń La Roche FR,Serbache 02:41 02:41  
zwiń rozwiń Treyvaux, Le Pratzey 02:43 02:43  
zwiń rozwiń Treyvaux, Les Chaucisses 02:44 02:44  
zwiń rozwiń Treyvaux, Rafour 02:45 02:45  
zwiń rozwiń Treyvaux, village 02:48 02:48  
zwiń rozwiń Treyvaux, Chez-Chassot 02:49 02:49  
zwiń rozwiń Treyvaux, Les Vernes 02:50 02:50  
zwiń rozwiń Senedes, bif. 02:51 02:51  
zwiń rozwiń Arconciel, Sur-le-Moulin 02:51 02:51  
zwiń rozwiń Arconciel, Pelleret 02:52 02:52  
zwiń rozwiń Arconciel, poste 02:55 02:55  
zwiń rozwiń Arconciel, Rialet 02:56 02:56  
zwiń rozwiń Ependes FR, poste 02:58 02:58  
zwiń rozwiń Le Mouret, poste 03:01 03:01  
zwiń rozwiń Praroman-Le Mouret,Moulin Benz 03:02 03:02  
zwiń rozwiń Praroman-Le Mouret, village 03:03 03:03  
zwiń rozwiń Ferpicloz, bif. Praroman 03:04 03:04  
zwiń rozwiń Villarsel-sur-Marly 03:05 03:05  
zwiń rozwiń Marly, Gerine 03:07 03:07  
zwiń rozwiń Marly, Cite 03:09 03:09  
zwiń rozwiń Marly, Grand Pre 03:11 03:11  
zwiń rozwiń Fribourg, Charmettes 03:14 03:14  
zwiń rozwiń Fribourg, gare 03:23    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ