Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Berlin Ostbahnhof   06:23 IC 240
zwiń rozwiń Berlin Hbf   06:34  
zwiń rozwiń Berlin-Spandau   06:51  
zwiń rozwiń Stendal 07:31 07:32  
zwiń rozwiń Wolfsburg Hbf 08:01 08:02  
zwiń rozwiń Hannover Hbf 08:36 08:40  
zwiń rozwiń Minden(Westf) 09:10 09:11  
zwiń rozwiń Bünde(Westf) 09:30 09:32  
zwiń rozwiń Osnabrück Hbf 09:51 09:53  
zwiń rozwiń Rheine 10:19 10:21  
zwiń rozwiń Bad Bentheim 10:34 10:44  
zwiń rozwiń Bad Bentheim(Gr)      
zwiń rozwiń Hengelo 11:01 11:03 IC 240
zwiń rozwiń Almelo 11:14 11:16  
zwiń rozwiń Deventer 11:41 11:48  
zwiń rozwiń Apeldoorn 11:58 12:00  
zwiń rozwiń Amersfoort 12:24 12:26  
zwiń rozwiń Hilversum 12:38 12:39  
zwiń rozwiń Amsterdam Centraal 13:00    

Dalsze informacje:

  • przewóz rowerów z obowiązkiem rezerwacji
  • rezerwacja miejsc
  • bistro pokładowe

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ