Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   05:11 KM 19956 RE1
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 05:13 05:13  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 05:15 05:16  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 05:18 05:20  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 05:21 05:22  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 05:25 05:26  
zwiń rozwiń Grodzisk Mazowiecki PKP 05:47 05:49  
zwiń rozwiń Jaktorów 05:53 05:53  
zwiń rozwiń Międzyborów 05:57 05:58  
zwiń rozwiń Żyrardów 06:01 06:02  
zwiń rozwiń Sucha Żyrardowska 06:06 06:07  
zwiń rozwiń Jesionka 06:09 06:09  
zwiń rozwiń Radziwiłłów Mazowiecki 06:12 06:13  
zwiń rozwiń Skierniewice Rawka 06:16 06:17  
zwiń rozwiń Skierniewice 06:21    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się