Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Łódź Kaliska   14:49 L 11101
zwiń rozwiń Lublinek 14:55 14:56  
zwiń rozwiń Pabianice 15:02 15:03  
zwiń rozwiń Chechło 15:06 15:06  
zwiń rozwiń Dobroń 15:09 15:10  
zwiń rozwiń Kolumna 15:13 15:14  
zwiń rozwiń Łask 15:19 15:20  
zwiń rozwiń Borszewice 15:24 15:25  
zwiń rozwiń Zduńska Wola 15:30 15:31  
zwiń rozwiń Męcka Wola 15:35 15:36  
zwiń rozwiń Sieradz Męka 15:39 15:40  
zwiń rozwiń Sieradz Warta 15:42 15:43  
zwiń rozwiń Sieradz 15:45    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • automat biletowy w pociągu
  • klimatyzacja
  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się