Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Stuttgart Hbf   20:27 RE 50285
zwiń rozwiń Böblingen 20:46 20:48  
zwiń rozwiń Horb 21:12 21:13  
zwiń rozwiń Sulz(Neckar) 21:23 21:23  
zwiń rozwiń Oberndorf(Neckar) 21:31 21:32  
zwiń rozwiń Rottweil 21:45 21:45  
zwiń rozwiń Tuttlingen 22:00 22:03  
zwiń rozwiń Singen(Hohentwiel) 22:25    

Dalsze informacje:

  • przewóz rowerów z obowiązkiem rezerwacji
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • bez oferty gastronomicznej

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ