Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Jeumont   19:49 TER41834
zwiń rozwiń Maubeuge 19:56 19:57  
zwiń rozwiń Hautmont 20:00 20:01  
zwiń rozwiń Aulnoye Aymeries 20:07 20:11  
zwiń rozwiń Berlaimont(Aulnoye) 20:15 20:16  
zwiń rozwiń Le Quesnoy 20:25 20:26  
zwiń rozwiń Le Poirier Universit 20:34 20:35  
zwiń rozwiń Valenciennes 20:39 20:41  
zwiń rozwiń St Amand les Eaux 20:50 20:51  
zwiń rozwiń Rosult(Orchies) 20:55 20:56  
zwiń rozwiń Orchies 21:01 21:02  
zwiń rozwiń Templeuve 21:08 21:09  
zwiń rozwiń Fretin(Nord) 21:12 21:13  
zwiń rozwiń Lesquin(Lille) 21:17 21:18  
zwiń rozwiń Lille Flandres 21:25    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się