Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Sevnica   04:58 R 3373
zwiń rozwiń Bostanj 05:01 05:01  
zwiń rozwiń Jelovec 05:07 05:07  
zwiń rozwiń Trzisce 05:14 05:14  
zwiń rozwiń Pijavice 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Mokronog 05:21 05:21  
zwiń rozwiń Sentrupert 05:24 05:24  
zwiń rozwiń Mirna 05:27 05:28  
zwiń rozwiń Gomila 05:31 05:31  
zwiń rozwiń Trebnje Kamna Gora 05:36 05:36  
zwiń rozwiń Trebnje 05:38 05:51  
zwiń rozwiń Ponikve na Dolenjsk. 05:55 05:55  
zwiń rozwiń Mirna Pec 06:01 06:04  
zwiń rozwiń Hudo 06:10 06:10  
zwiń rozwiń Novo mesto 06:14 06:15  
zwiń rozwiń Novo mesto center 06:16 06:17  
zwiń rozwiń Novo mesto Kandija 06:18    

Dalsze informacje:

  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się