Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Główny   06:00 SKM96503
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 06:04 06:05  
zwiń rozwiń Gdańsk Strzyża 06:08 06:08  
zwiń rozwiń Gdańsk Niedźwiednik 06:10 06:11  
zwiń rozwiń Gdańsk Brętowo 06:13 06:14  
zwiń rozwiń Gdańsk Jasień 06:17 06:17  
zwiń rozwiń Gdańsk Kiełpinek 06:19 06:20  
zwiń rozwiń Gdańsk Matarnia 06:23 06:23  
zwiń rozwiń Gdańsk Port Lotniczy 06:27 06:27  
zwiń rozwiń Gdańsk Rębiechowo 06:29 06:29  
zwiń rozwiń Rębiechowo 06:32 06:32  
zwiń rozwiń Pępowo Kartuskie 06:35 06:36  
zwiń rozwiń Żukowo Wschodnie 06:39 06:54  
zwiń rozwiń Żukowo 06:56 06:56  
zwiń rozwiń Borkowo 06:59 06:59  
zwiń rozwiń Dzierżążno 07:05 07:06  
zwiń rozwiń Kartuzy 07:13    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się