Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Łódź Widzew   06:56 L 11040
zwiń rozwiń Łódź Dąbrowa 07:00 07:01  
zwiń rozwiń Łódź Chojny 07:03 07:04  
zwiń rozwiń Łódź Pabianicka 07:06 07:07  
zwiń rozwiń Łódź Kaliska 07:11 07:15  
zwiń rozwiń Łódź Żabieniec 07:18 07:19  
zwiń rozwiń Łódź Radogoszcz Zach 07:22 07:23  
zwiń rozwiń Zgierz 07:27 07:27  
zwiń rozwiń Smardzew 07:31 07:32  
zwiń rozwiń Glinnik Wieś 07:34 07:34  
zwiń rozwiń Glinnik 07:36 07:36  
zwiń rozwiń Swędów 07:40 07:40  
zwiń rozwiń Stryków 07:43 07:44  
zwiń rozwiń Bratoszewice 07:48 07:49  
zwiń rozwiń Głowno 07:52 07:55  
zwiń rozwiń Kamień Łowicki 07:59 07:59  
zwiń rozwiń Domaniewice Centrum 08:02 08:03  
zwiń rozwiń Domaniewice 08:05 08:06  
zwiń rozwiń Grudze 08:10 08:11  
zwiń rozwiń Łowicz Przedmieście 08:16 08:16  
zwiń rozwiń Łowicz Główny 08:20    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • automat biletowy w pociągu
  • klimatyzacja
  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się