Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Kielce   06:15 R 20704 II/2
zwiń rozwiń Kielce Piaski 06:17 06:17    
zwiń rozwiń Kostomłoty 06:21 06:22    
zwiń rozwiń Tumlin 06:27 06:27    
zwiń rozwiń Zagnańsk 06:31 06:32    
zwiń rozwiń Łączna 06:40 06:41    
zwiń rozwiń Berezów 06:45 06:45    
zwiń rozwiń Suchedniów 06:48 06:48    
zwiń rozwiń Suchedniów Płn. 06:51 06:51    
zwiń rozwiń Skarżysko Zachodnie 06:55 06:55    
zwiń rozwiń Skarżysko-Kamienna 06:58 07:01 R 20705 III/8
zwiń rozwiń Skarżysko Kościelne 07:06 07:06    
zwiń rozwiń Marcinków 07:17 07:18    
zwiń rozwiń Wąchock 07:20 07:21    
zwiń rozwiń Starachowice 07:24 07:25    
zwiń rozwiń Starachowice Wsch. 07:27 07:35   II/1
zwiń rozwiń Starachowice Michałów 07:38 07:39    
zwiń rozwiń Styków Iłżecki 07:42 07:42    
zwiń rozwiń Brody Iłżeckie 07:45 07:46    
zwiń rozwiń Staw Kunowski 07:49 07:50    
zwiń rozwiń Kunów 07:54 07:54    
zwiń rozwiń Boksycka 07:58 07:58    
zwiń rozwiń Ostrowiec Świętokrzyski 08:03      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się