Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Lublin   21:25 R 22323 II/53
zwiń rozwiń Lublin Północny 21:28 21:29   III/1
zwiń rozwiń Świdnik Miasto 21:37 21:37   I/1
zwiń rozwiń Świdnik Wschodni 21:39 21:40   I/1
zwiń rozwiń Minkowice 21:43 21:44   II/1
zwiń rozwiń Podzamcze 21:46 21:46   I/1
zwiń rozwiń Dominów 21:50 21:50   I/1
zwiń rozwiń Jaszczów 21:54 21:55   I/1
zwiń rozwiń Biskupice Lubelskie 21:59 22:00   I/1
zwiń rozwiń Trawniki 22:04 22:04   II/1
zwiń rozwiń Wólka Kańska 22:08 22:09   I/1
zwiń rozwiń Kanie 22:12 22:12   I/1
zwiń rozwiń Zalesie Krasieńskie 22:16 22:17   I/1
zwiń rozwiń Rejowiec 22:21 22:22   II/1
zwiń rozwiń Zawadówka 22:29 22:29   I/1
zwiń rozwiń Chełm Miasto 22:35 22:35   I/1
zwiń rozwiń Chełm 22:38     II/1

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się