Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Sędziszów   20:14 R 23859 SKA 2 I/4
zwiń rozwiń Klimontów 20:18 20:19   I/1
zwiń rozwiń Kozłów 20:24 20:24   III/3
zwiń rozwiń Tunel 20:28 20:29   I/1
zwiń rozwiń Dziadówki 20:32 20:32   I/1
zwiń rozwiń Miechów 20:36 20:37   I/1
zwiń rozwiń Kamieńczyce 20:40 20:40   I/1
zwiń rozwiń Szczepanowice 20:43 20:43   I/1
zwiń rozwiń Smroków 20:46 20:47   I/1
zwiń rozwiń Słomniki 20:49 20:50   I/1
zwiń rozwiń Słomniki Miasto 20:52 20:52   I/1
zwiń rozwiń Niedźwiedź 20:55 20:56   I/1
zwiń rozwiń Goszcza 20:58 20:59   I/1
zwiń rozwiń Łuczyce 21:01 21:02   I/1
zwiń rozwiń Baranówka 21:04 21:05   I/1
zwiń rozwiń Zastów 21:08 21:08   I/1
zwiń rozwiń Kraków Batowice 21:12 21:13   II/1
zwiń rozwiń Kraków Główny 21:18     IV/6

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • dostęp dla wózków inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się