Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Strasbourg   17:59 TER30928
zwiń rozwiń Mommenheim 18:17 18:18  
zwiń rozwiń Obermodern 18:33 18:33  
zwiń rozwiń Ingwiller 18:40 18:41  
zwiń rozwiń Wingen-sur-Moder 18:48 18:48  
zwiń rozwiń Tieffenbach-Struth 18:56 18:57  
zwiń rozwiń Diemeringen 19:03 19:03  
zwiń rozwiń Oermingen 19:10 19:11  
zwiń rozwiń Kalhausen 19:15 19:15  
zwiń rozwiń Sarreguemines 19:25    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się