Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   05:13 SKW92500 S1
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 05:16 05:17  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 05:19 05:20  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 05:23 05:23  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 05:25 05:26  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 05:28 05:31  
zwiń rozwiń Warszawa Olszynka Grochowska 05:35 05:35  
zwiń rozwiń Warszawa Gocławek 05:38 05:38  
zwiń rozwiń Warszawa Wawer 05:40 05:41  
zwiń rozwiń Warszawa Anin 05:43 05:43  
zwiń rozwiń Warszawa Międzylesie 05:46 05:46  
zwiń rozwiń Warszawa Radość 05:49 05:49  
zwiń rozwiń Warszawa Miedzeszyn 05:51 05:51  
zwiń rozwiń Warszawa Falenica 05:54 05:54  
zwiń rozwiń Michalin 05:56 05:56  
zwiń rozwiń Józefów 05:59 05:59  
zwiń rozwiń Świder 06:02 06:02  
zwiń rozwiń Otwock 06:05    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się