Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Kołobrzeg   13:24 R 88719 II/3
zwiń rozwiń Kołobrzeg Stadion 13:27 13:28   I/1
zwiń rozwiń Stary Borek 13:33 13:34   I/1
zwiń rozwiń Głowaczewo 13:37 13:37   I/1
zwiń rozwiń Karcino 13:41 13:42   I/1
zwiń rozwiń Bieczyno Pomorskie 13:45 13:45   I/1
zwiń rozwiń Trzebiatów 13:51 13:52   II/1
zwiń rozwiń Gąbin 13:57 13:57   I/1
zwiń rozwiń Gryfice 14:07 14:13   II/1
zwiń rozwiń Baszewice 14:18 14:19   I/1
zwiń rozwiń Płoty 14:26 14:26   I/2
zwiń rozwiń Żabowo 14:36 14:36   I/1
zwiń rozwiń Nowogard 14:46 14:46   II/1
zwiń rozwiń Wyszomierz 14:52 14:52   I/1
zwiń rozwiń Osina 14:56 14:56   I/1
zwiń rozwiń Mosty 15:01 15:02   I/1
zwiń rozwiń Port Lotniczy Szczecin Goleniów 15:07 15:15 R 88718 I/1
zwiń rozwiń Goleniów 15:25 15:25   II/3
zwiń rozwiń Kliniska 15:34 15:34   I/2
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 15:43 15:44 R 88719 I/3
zwiń rozwiń Szczecin Zdroje 15:47 15:48   I/1
zwiń rozwiń Szczecin Port Centralny 15:55 15:56   I/1
zwiń rozwiń Szczecin Główny 16:00     III/4

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • dostęp dla wózków inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się