Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wittinsburg, Chamber   06:02 Bus 108
zwiń rozwiń Wittinsburg, Bodenacher 06:02 06:02  
zwiń rozwiń Känerkinden, Schulhaus 06:05 06:05  
zwiń rozwiń Känerkinden, Dorf 06:05 06:05  
zwiń rozwiń Buckten, Dorf 06:07 06:07  
zwiń rozwiń Rümlingen, Dorf 06:10 06:10  
zwiń rozwiń Wittinsburg, Tschattnau 06:11 06:11  
zwiń rozwiń Sommerau, Kantonsstrasse 06:12 06:12  
zwiń rozwiń Diepflingen, Dorf 06:13 06:13  
zwiń rozwiń Thürnen, Langmatt 06:14 06:14  
zwiń rozwiń Thürnen, Dorf 06:15 06:15  
zwiń rozwiń Thürnen, Grabacker 06:16 06:16  
zwiń rozwiń Sissach, Kreuzmatt 06:17 06:18  
zwiń rozwiń Sissach,Güterstrasse 06:19 06:19  
zwiń rozwiń Sissach, Bahnhof 06:21    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • pojazd niskopodłogowy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ