Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wejherowo   04:40 SKM97708
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 04:42 04:42  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 04:44 04:44  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 04:47 04:47  
zwiń rozwiń Reda 04:50 04:51  
zwiń rozwiń Rumia 04:55 04:56  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 04:58 04:58  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 05:02 05:02  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:06 05:07  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:08 05:09  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:11 05:12  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:14 05:15  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:16 05:17  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:19 05:20  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:22 05:22  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:25 05:25  
zwiń rozwiń Sopot 05:28 05:29  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:30 05:31  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:32 05:33  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:34 05:35  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:37 05:37  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:39 05:40  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:41 05:43  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:45 05:45  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:47 05:47  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:50 05:51  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 05:53    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się