Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Sion, poste/gare   17:20 Bus 411
zwiń rozwiń Sion, Place du Midi 17:21 17:21  
zwiń rozwiń St-Leonard, centre 17:29 17:29  
zwiń rozwiń St-Leonard, Le Lac 17:29 17:29  
zwiń rozwiń Grone, poste 17:35 17:35  
zwiń rozwiń Grone, ecoles 17:36 17:36  
zwiń rozwiń Granges VS, Grand Canal 17:40 17:40  
zwiń rozwiń Granges VS, Cretelongue 17:44 17:44  
zwiń rozwiń Rechy, centre 17:47 17:47  
zwiń rozwiń Chalais, poste 17:49 17:49  
zwiń rozwiń Chalais, telepherique 17:51 17:51  
zwiń rozwiń Sierre, Placette 17:54 17:54  
zwiń rozwiń Sierre, poste/gare 18:00    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ