Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Kielce   10:02 R 20710 I/4
zwiń rozwiń Kielce Piaski 10:04 10:04    
zwiń rozwiń Kostomłoty 10:08 10:09    
zwiń rozwiń Tumlin 10:14 10:14    
zwiń rozwiń Zagnańsk 10:18 10:19    
zwiń rozwiń Łączna 10:28 10:28    
zwiń rozwiń Berezów 10:33 10:33    
zwiń rozwiń Suchedniów 10:36 10:36    
zwiń rozwiń Suchedniów Płn. 10:39 10:39    
zwiń rozwiń Skarżysko Zachodnie 10:43 10:43    
zwiń rozwiń Skarżysko-Kamienna 10:46 10:49 R 20711 III/8
zwiń rozwiń Skarżysko Kościelne 10:54 10:54    
zwiń rozwiń Marcinków 11:05 11:06    
zwiń rozwiń Wąchock 11:08 11:09    
zwiń rozwiń Starachowice 11:12 11:13    
zwiń rozwiń Starachowice Wsch. 11:15 11:15   II/1
zwiń rozwiń Starachowice Michałów 11:19 11:19    
zwiń rozwiń Styków Iłżecki 11:22 11:23    
zwiń rozwiń Brody Iłżeckie 11:26 11:26    
zwiń rozwiń Staw Kunowski 11:30 11:30    
zwiń rozwiń Kunów 11:35 11:35    
zwiń rozwiń Boksycka 11:39 11:39    
zwiń rozwiń Ostrowiec Świętokrzyski 11:44      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się