Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   05:03 KM 19902 R8
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 05:05 05:06  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 05:08 05:08  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 05:11 05:12  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 05:14 05:15  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 05:18 05:19  
zwiń rozwiń Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 05:23 05:23  
zwiń rozwiń Warszawa Rakowiec 05:25 05:26  
zwiń rozwiń Warszawa Żwirki i Wigury 05:27 05:28  
zwiń rozwiń Warszawa Służewiec 05:30 05:30  
zwiń rozwiń Warszawa Okęcie 05:32 05:33  
zwiń rozwiń Warszawa Dawidy 05:37 05:37  
zwiń rozwiń Warszawa Jeziorki 05:40 05:40  
zwiń rozwiń Nowa Iwiczna 05:43 05:43  
zwiń rozwiń Piaseczno 05:46 05:47  
zwiń rozwiń Zalesie Górne 05:51 05:52  
zwiń rozwiń Ustanówek 05:55 05:56  
zwiń rozwiń Czachówek Wschodni 06:02 06:03  
zwiń rozwiń Góra Kalwaria 06:14    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się