Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Główna   05:18 SKM96900
zwiń rozwiń Sopot 05:26 05:26  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa 05:30 05:30  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:34 05:41  
zwiń rozwiń Gdańsk Strzyża 05:44 05:44  
zwiń rozwiń Gdańsk Jasień 05:50 05:51  
zwiń rozwiń Gdańsk Kiełpinek 05:53 05:53  
zwiń rozwiń Gdańsk Port Lotniczy 05:59 06:00  
zwiń rozwiń Żukowo Wschodnie 06:06 06:06  
zwiń rozwiń Żukowo 06:08 06:08  
zwiń rozwiń Borkowo 06:11 06:12  
zwiń rozwiń Babi Dół 06:16 06:16  
zwiń rozwiń Kiełpino Kartuskie 06:20 06:21  
zwiń rozwiń Somonino 06:25 06:26  
zwiń rozwiń Sławki 06:28 06:28  
zwiń rozwiń Wieżyca 06:33 06:34  
zwiń rozwiń Krzeszna 06:36 06:37  
zwiń rozwiń Gołubie Kaszubskie 06:42 06:48  
zwiń rozwiń Skorzewo 06:54 06:55  
zwiń rozwiń Kościerzyna 07:01    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się