Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Smętowo   05:00 R 55403 III/4
zwiń rozwiń Majewo 05:05 05:06   I/1
zwiń rozwiń Morzeszczyn 05:09 05:10   II/1
zwiń rozwiń Kulice Tczewskie 05:14 05:14   I/1
zwiń rozwiń Pelplin 05:19 05:19   II/1
zwiń rozwiń Subkowy 05:25 05:25   I/1
zwiń rozwiń Czarlin 05:33 05:34   I/1
zwiń rozwiń Tczew 05:41 05:42   IV/5
zwiń rozwiń Pszczółki 05:49 05:49   II/1
zwiń rozwiń Pruszcz Gdański 05:57 05:57   I/2
zwiń rozwiń Gdańsk Lipce 06:01 06:02   I/1
zwiń rozwiń Gdańsk Orunia 06:04 06:05   I/1
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 06:09 06:10   II/1
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 06:14 06:14   II/1
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa 06:18 06:18   I/1
zwiń rozwiń Sopot 06:22 06:22   II/1
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 06:26 06:27   II/1
zwiń rozwiń Gdynia Główna 06:32 06:35   III/5
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 06:40     II/1

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się