Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Ozorków   04:25 L 11350
zwiń rozwiń Ozorków Nowe Miasto 04:27 04:28  
zwiń rozwiń Chociszew 04:32 04:33  
zwiń rozwiń Grotniki 04:39 04:39  
zwiń rozwiń Zgierz Kontrewers 04:43 04:44  
zwiń rozwiń Zgierz Północ 04:47 04:48  
zwiń rozwiń Zgierz Jaracza 04:51 04:51  
zwiń rozwiń Zgierz 04:54 04:55  
zwiń rozwiń Łódź Radogoszcz Zach 04:58 04:58  
zwiń rozwiń Łódź Żabieniec 05:01 05:02  
zwiń rozwiń Łódź Kaliska 05:06    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • automat biletowy w pociągu
  • klimatyzacja
  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się