Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Łódź Kaliska     13:59   L 11413
zwiń rozwiń Lublinek 14:05   14:06    
zwiń rozwiń Pabianice 14:12   14:13    
zwiń rozwiń Chechło 14:16   14:16    
zwiń rozwiń Dobroń 14:20   14:20    
zwiń rozwiń Kolumna 14:24   14:24    
zwiń rozwiń Łask 14:29   14:30    
zwiń rozwiń Borszewice 14:34   14:35    
zwiń rozwiń Zduńska Wola 14:40   14:41    
zwiń rozwiń Męcka Wola 14:45   14:46    
zwiń rozwiń Sieradz Męka 14:49   14:50    
zwiń rozwiń Sieradz Warta 14:52   14:53    
zwiń rozwiń Sieradz 14:55        

Dalsze informacje:

  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • klimatyzacja
  • automat biletowy w pociągu
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • bezpłatne Wifi

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ