Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Dęblin   08:57 TLK26120
zwiń rozwiń Pionki Zachodnie 09:21 09:22  
zwiń rozwiń Radom 09:37 09:39  
zwiń rozwiń Rożki      
zwiń rozwiń Skarżysko-Kamienna 10:06 10:11  
zwiń rozwiń Suchedniów 10:18 10:19  
zwiń rozwiń Kielce 10:49 11:06  
zwiń rozwiń Kielce Herbskie      
zwiń rozwiń Włoszczowa 11:41 11:42  
zwiń rozwiń Zawiercie 12:33 12:34  
zwiń rozwiń Dąbrowa Górnicza 12:52 12:53  
zwiń rozwiń Będzin Miasto 12:57 12:58  
zwiń rozwiń Sosnowiec Główny 13:02 13:03  
zwiń rozwiń Katowice 13:12 13:15  
zwiń rozwiń Zabrze 13:30 13:31  
zwiń rozwiń Gliwice 13:38 13:40  
zwiń rozwiń Strzelce Opolskie 14:06 14:07  
zwiń rozwiń Opole Główne 14:31 14:40  
zwiń rozwiń Brzeg 15:05 15:06  
zwiń rozwiń Oława 15:15 15:16  
zwiń rozwiń Wrocław Główny 15:34    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się