Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń München Hbf   11:28 ICE 518
zwiń rozwiń München-Pasing   11:36  
zwiń rozwiń Augsburg Hbf 12:00 12:03  
zwiń rozwiń Ulm Hbf 12:47 12:50  
zwiń rozwiń Stuttgart Hbf 13:45 13:51  
zwiń rozwiń Mannheim Hbf 14:28 14:36  
zwiń rozwiń Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 15:06 15:09  
zwiń rozwiń Siegburg/Bonn 15:46 15:47  
zwiń rozwiń Köln Hbf 16:05 16:13  
zwiń rozwiń Düsseldorf Hbf 16:47 16:49  
zwiń rozwiń Duisburg Hbf 17:00 17:03  
zwiń rozwiń Essen Hbf 17:15 17:17  
zwiń rozwiń Bochum Hbf 17:28 17:30  
zwiń rozwiń Dortmund Hbf 17:42    

Dalsze informacje:

  • prawdopodobna duża frekwencja (Frankfurt(M) Flughafen Fernbf --> Köln Hbf)
  • restauracja pokładowa

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ