Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Łódź Kaliska   15:47 L 11286
zwiń rozwiń Łódź Żabieniec 15:51 15:51  
zwiń rozwiń Łódź Radogoszcz Zach 15:54 15:55  
zwiń rozwiń Zgierz 15:58 15:59  
zwiń rozwiń Zgierz Jaracza 16:01 16:02  
zwiń rozwiń Zgierz Północ 16:05 16:05  
zwiń rozwiń Zgierz Kontrewers 16:08 16:09  
zwiń rozwiń Grotniki 16:12 16:13  
zwiń rozwiń Chociszew 16:19 16:19  
zwiń rozwiń Ozorków Nowe Miasto 16:23 16:24  
zwiń rozwiń Ozorków 16:26 16:26  
zwiń rozwiń Sierpów 16:32 16:33  
zwiń rozwiń Łęczyca 16:37 16:39  
zwiń rozwiń Gawrony 16:46 16:47  
zwiń rozwiń Witonia 16:53 16:53  
zwiń rozwiń Kutno 17:04    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • automat biletowy w pociągu
  • klimatyzacja
  • Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się