Rozkład Jazdy PKP – News

News :

Informacja o wstrzymaniu ruchu międzynarodowego

15.03.2020

15 marca 2020 r. o północy wstrzymane zostało przemieszczenie się pasażerów w transporcie kolejowym wykonywanym z przekroczeniem granicy Polski (§ 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433)). Wszystkie międzynarodowe pasażerskie połączenia kolejowe do/z Polski zostały zawieszone. Trwa aktualizacja danych w systemach informatycznych.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach przewoźników kolejowych:

PKP Intercity: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/komunikaty/zmiany-w-kursowaniu-pociagow-miedzynarodowych.html

POLREGIO: https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/informacje/zmiany-w-kursowaniu-pociagow-miedzynarodowych/

Koleje Dolnośląskie: https://www.kolejedolnoslaskie.pl/koleje-dolnoslaskie-wstrzymuja-polaczenia-miedzynarodowe/

Koleje Śląskie: https://www.kolejeslaskie.com/wstrzymanie-kursow-przygranicznych/

 

Our recommendation

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ